Zespół

Lek. Dent. Katarzyna Borycka, specjalista ortodoncji – jest absolwentką wydziału lekarsko-dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Na ostatnim roku studiów odbyła zagraniczne stypendium w ramach programu Sokrates Erazmus. Specjalizuje się w dziedzinie ortodoncji. Szkolenie ortodontyczne rozpoczęła już w trakcie stażu podyplomowego. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach zdobyłą wiedzę, która umożliwia zastosowanie różnych technik i aparatów ortodontycznych w zależności od potrzeb pacjenta. W Dental Gallery zajmuje się leczeniem dzieci i dorosłych. Prywatnie pasjonuje ją kultura francuska. Uwielbia podróże, taniec i teatr.

Kursy i szkolenia:

Lek. Dent. Bartosz Borycki - ukończył wydział lekarsko – dentystyczny Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego uzyskując dyplom z wyróżnieniem. Obecnie jest pracownikiem Zakładu Chirurgii Stomatologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Stale poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Jamy Ustnej i Stowarzyszenia Implantologicznego OSIS. W Dental Gallery zajmuje się chirurgią stomatologiczną i stomatologią zachowawczą. Jest wielkim fanem piłki nożnej. W wolnym czasie gra w squasha i podróżuje.

Kursy i szkolenia:

Lek. Dent. Aleksandra Botwicz - jest absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego z 2007 roku. Odbyła roczny wolontariat w renomowanej Warszawskiej klinice ortodontycznej oraz 2 letni staż w Katedrze Protetyki Stomatologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Jej doświadczenie podparte jest dodatkowo Certyfikatami z zakresu estetycznej stomatologii zachowawczej, leczenia protetycznego, a także ortodoncji. Swoim pacjentom zapewnia skrupulatność, cierpliwość i co za tym idzie wysoką jakość wykonywanych usług, a to wszystko w miłej i przyjaznej atmosferze.

Kursy i szkolenia:

Lek. Dent. Anna Haładyj - jest absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, obecnie w trakcie studiów doktoranckich w Zakładzie Chorób Błony Śluzowej i Przyzębia WUM. Staż podyplomowy ukończyła w Szpitalu Klinicznym Dzieciątka Jezus w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywała również zagranicą w ramach stypendium naukowego Erasmus na Uniwersytecie Medycznym Semmelweis w Budapeszcie oraz na praktykach w prywatnej klinice stomatologicznej w Malmo, w Szwecji. Na bieżąco podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych konferencjach i kursach z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji i periodontologii. W Dental Gallery zajmuje się leczeniem dorosłych i dzieci. Poza pracą uwielbia balet i operę, dobre książki i koty.

Kursy i szkolenia:

Lek. dent. Katarzyna Zalewska - absolwentka wydziału lekarsko-dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Regularnie uczestniczy w kursach i szkoleniach, aby w swojej pracy wykorzystywać współczesne, minimalnie inwazyjne techniki leczenia.W Dental Gallery zajmuje się stomatologią zachowawczą, dziecięcą, profilaktyką i endodoncją. Poza pracą uwielbia planować podróże, uczyć się języków obcych (angielski, hiszpański) i testować nowe przepisy kulinarne.

Kursy i szkolenia:

Anna Borycka – dyplomowana higienistka stomatologiczna. Ukończyła kierunek Higiena Stomatologiczna na wydziale lekarsko-dentystycznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W Dental Gallery zajmuje się działalnością profilaktyczno-leczniczą. Asystentka ortodontyczna i chirurgiczna. W wolnych chwilach uwielbia czytać książki, chodzić do kina, na fitness oraz uczyć się języków obcych.

Piotr Kosiorowski – menedżer Dental Gallery

Kontakt

Dental Gallery
Ul. Sowińskiego 24 lok. U3
01-251 Warszawa
Telefon: 883 005 888
biuro@dentalgallery.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek-piątek 8.00 – 20.00
Sobota 9.00 – 14.00

Nr konta: 40 1910 1048 2751 6252 0908 0001